O nás


Restaurant Valdštejn se vyznačuje překrásným výhledem na Chebské náměstí a zároveň delikátní kuchyní a mistrovskými díly šéfkuchaře Rolanda Nájemníka, ale také překrásnou stylovou terasou, která láká k obědům, večeřím či posezením u sklenky vína.


Nachází se přímo v centru náměstí Krále Jiřího z Poděbrad s výhledem na dominantu města "Chebský Špalíček", odkud se přesvědčíte, že Cheb je skutečně krásné a starobylé město. Letní terasa může být ideálním místem jak pro romantickou večeři ve dvou, tak pro privátní oslavu či firemní večírek."Naši kuchaři spojí na vašem talíři kvalitní ingredience v harmonický celek chutí i vůní a vyjdou rádi vstříc jakémukoli vašemu kulinářskému přání."

Ještě než se začtete do jídelního a nápojového lístku přímo v Restaurantu Valdštejn, můžete si nejprve nabídkou listovat sami v pohodlí svého domova. Menu je rozděleno na stálý jídelní lístek a aktuální nabídku poledního menu. Vaříme zásadně z čerstvých surovin.


Překvapte své známé výběrem nového originálního prostoru pro chystanou akci – příbuzní, přátelé a kolegové vás za tento tip budou chválit určitě ještě další měsíc. Ať již půjde o svatební hostinu, promoci, oslavu narozenin nebo firemní večírek, školení či tiskovou konferenci.


Těšíme se na Vás


Team Restaurant Valdštejn