Akce

Lucaffe Espresso Bar


Káva značky Lucaffé odpovídá typickému italskému pražení. Praží se pomalu, díky čemuž káva získá příjemnou ale pikantní chuť s nádechem sladké pražené čokolády. Pomalé pražení výrazně snižuje množství hořkých chutí a látek v kávě. Příjďte ochutnat inspirující vůni kávy, která zde vytváří tu správnou atmosféru k příjemnému posezení nejen uvnitř, ale také na venkovní terase.

Panna cotta


U nás už zdomácnělý dezert pochází z italské oblasti Piemonte. Svou konzistencí spojuje chutě smetany a vanilky a připomíná jemný puding a nadchne lahodnou harmonií svěžích chutí čerstvé smetany, vanilkového lusku a lesního ovoce či pomeranče.

Sachrův dort


Jen málokterý moučník je tak vyhlášený po celém světě jako právě vídeňský Sachrův dort. Už proto, že jeho přesná receptura je přísně tajná a dosud ji žádný cukrář, zasvěcený do jejího tajemství, nevyzradil.

Užijte si u nás relax nad horkým nápojem a sladkým dezertem pro jednoho či pro dva.

Schwarzwaldský dort


Na to nejde říct ne :)

Rezervujte si stůl včas+420 354 595 123

V případě zájmu či dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat na uvedeném telefonním čísle, e-mailové adrese, anebo nám můžete odeslat rychlý dotaz naším kontaktním formulářem a mi se Vám ozveme ihned jak jen to bude možné.


Přejeme za celý tým krásný den :)